Hakkımda

1980’de Ankara’da doğdum.

Sakarya Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum.

2005 yılında ShiftDelete.Net’i kurdum ve zamanımın büyük bölümünü, severek çalıştığım bu site için harcıyorum.

Şu anda devam ettirdiğim girişimlerim şöyle;

İş dışında kalan zamanlarda kıyıda köşede kalmış müthiş lezzetleri keşfetmek, otomobil ile ilgilenmek, gezmek ve spor yapmak gibi güzel uğraşlarım var.

Sosyal medya hesaplarım ve e-posta adresim üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

Görüşmeler için bu linkten ajandama ulaşabilirsiniz.

Hakkımda” üzerine 10 yorum

 1. Geri bildirim: Troy :D - SDN Forum
 2. Abi iphone.shiftdelete.net adresine gireyim derken yanlışlıkla ipohone yazdım buraya geldim. Tebessüm ettim 🙂

 3. Hakkı abi 5s kullanıyorum 6s almayı düşünüyorum excel falan kullanıcam boyut bakımından falan 6s daha iyi gibi geliyor maddi açıdan dolayı 16gb 6s düşünüyorum sence yeter mi çok fazla foto video çekmem sosyal medya dışında pek uygulama kullanmam. Görüşünü merak ettim cevap yazarsan sevinirim.

 4. Hakkı abi merhaba şuan sdn ekibinde çalışanların hangi universitede okudukları nerelerde eğitim aldıklarını nasıl sdn de çalışmaya başladıkları hakkında yazı yazarsanız yada video çekerseniz sevinirim meselâ tolga abi ile kerem abiyi özellikle kerem abinin nerde okuduğunu çok merak ediyorum bide sen nasıl endüstri mühendisliğinden teknoleji sitesi açmaya karar verdin bunlar hakkında bizlere bilgi verirseniz çok iyi olur.

 5. Öncelikle bize böyle güzel bilgiler aktardığın ve teknolojiyi takip etmemizi sağladığın için teşekkür etmek isterim Hakkı Abi. Siteni biliyordum fakat sizinle üniversitemizdeki etkinlikte tanışma fırsatı buldum ve iyiki tanımışım dediğim sayılı insanlar birisi haline geldin. Umarım ilerde birgün seninle çalışma fırsatı yakalarım. iyi günler iyi çalışmalar.

 6. İPhone 7 Plus UKT videosunu kaç aydır çekmedin ya abi canlı yayınlarda mesajlarda yorumlarda forumda yazmadığım yer kalmadı bir burası kaldı galiba burayada yazmış bulunuyorum lütfen artık çek abi gerçekten android cihazların hemen çekiyorsunuz yılda alt tarafı 1 model çıkaran apple iPhone UKT sini çekemediniz gitti

 7. Merhaba Hakkı abi,
  Senden ilham alarak bir teknoloji haber sitesi kurdum (arka planında eğitim konuları olsa da 🙂 )elimden geldiğince paylaşımlar yapıyorum. Bugün aklıma geldi, benim için bir ilham kaynağı olan Hakkı Alkan kimdir başlığı altında bir yazı yazmak istedim. Görmek istersin diye düşündüm. Altına basit bir yorum bile yazdan benim için çok değerlidir emin ol 🙂 Başarılarının devamını dilerim. Kolay gelsin.

  Konu: http://www.webbenger.com/hakki-alkan-kimdir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir