Bana bak İsrail

Az önce haber sitelerinin birinde ilginç bir içeriğe denk geldim.

Haberde, Kurtlar Vadisi Pusu filmindeki radikal bölümler için İsrail’in çağırdığı büyük elçimize verilen notaya, yapımcı şirket tarafundan kurumsal bir yanıt verildiğini açıklıyor.

Başlık çok ilginç geldi;

“Pana Film’den İsrail’e yanıt”

Bu basın bültenini yazan kişinin yerinde olmak istemezdim. Tamam! PR, keyifli ve eğer insan ilişkileri iyi olan biriysen oldukça keyifli bir iştir.

Ancak karşında İsrail var 🙂

Yazıya nasıl başlayacaksın ki?

Sayın İsrail…

Sevgili İsrail…

Lan İsrail…

Hişş. İsrail…

Bana bak İsrail…

İsrooo.

Sanıyorum 2 haftadır yeni bölüm çekememelerinin nedeni belli oldu. Bu mektubu hazırlamak için tüm ekip kampa girmiş olmalı.

Seviyorum gözü kara Türk girişimciliğini 🙂

Neyse, daha fazla yazıp da büyükelçimizi rahatsız etmeyelim.

wpengine hakkında

This is the "wpengine" admin user that our staff uses to gain access to your admin area to provide support and troubleshooting. It can only be accessed by a button in our secure log that auto generates a password and dumps that password after the staff member has logged in. We have taken extreme measures to ensure that our own user is not going to be misused to harm any of our clients sites.

Bana bak İsrail” üzerine bir yorum

  1. Hakkı abi saat gecenin 4’ü, mühendis adam gece uyumaz uyuyamaz totemimle herzaman yaptığım gibi youtube’da ordan oraya dolaşırken kendimi senin blog yazılarında buldum :)) Senin blog yazıları baya sarmış olmalı ki şuan 10.cü küsür sayfadayım askerlik falanda bitti indikçe indim. 😀 Bu yazıyı geçen hafta İsraildeyken sana hatırlatmak vardı ahahahaha yazıyı hatırlıyormusun cuk bu kadar tesadüf olamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir