İlkay Zaman ve Los Angeles’ta felekten bir gün

İş veya seyahat amaçlı olsun, Los Angeles’a gitmeyi, her zaman dört gözle bekliyorum.

Bir teknoloji şirketinin davetlisi olarak, yolum düşünce bu sefer eşime de bir bilet aldım ve normalde 3 gece sürecek seyahati 9 geceye genişleterek hem iş toplantısı, hem de tatile çevirdim.

İlkay Zaman’ın Youtube kanalı

Toplantı dışında geçen günlerde, Los Angeles’ta yaşayan ve son zamanlarda videolarıyla geniş kitlelere ulaşan dostum İlkay Zaman ve kız arkadaşı Elif’in davetlisi olarak, Long Beach’teki evlerinde kaldık.

https://www.instagram.com/p/BR1pqeKARXb/?taken-by=ilkayzaman

Sağ olsunlar, kendi evimizde hissettirdiler ve tabiri caizse elimizi sıcak sudan soğu suya değdirmediler. En güzeli de ağız tadımıza uygun kahvaltıyı sunmaları.

Kahvaltıyı çok önemseyen ve yerel lezzetleri önemseyen bir çift olarak Amerika’da kahvaltı yapmak kolay değil. Çok ama çok güzel kahvaltı mekanları var ama yakınlarda değil. İlkay ve Elif’in kahvaltısında, sucuğundan tutun da ezine peynirine kadar alıştığımız lezzetler arasında yok yok.

Kahvaltı yetmez gibi bir de kaldıkları rezidansın bahçesinde bir mangal partisi yaptık ve olan biteni de bu videoda kaydettik.

Paylaştığım içeriklere ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim dostlar.  Sosyal medya hesaplarımın tamamını aşağıda paylaşıyorum.

Takip ederseniz çok teşekkür ederim;

İlkay Zaman ve Los Angeles’ta felekten bir gün” üzerine 5 yorum

  1. Hakkı abi sıkı bir takipçiniz olarak senden birşey rica etmek istiyorum bilgi almak istiyorum eğer ilgilenirsen çok sevinirim abicim beni kırmazsan çok mutlu olurum

  2. Merhaba haki abi ben iran dan senin ve ekibinin bir faniyim sizleri cok seviyorum ve video larinizi izleyiorum ve hep salikli olmanizi diliyorum salicak la kalin hoşçakal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir