Zeytinli Rock Festivali (vLog)

Hayatımda ilk kez bir Rock festivaline gittim; Zeytinli. Eşimin kardeşi Sedef’in isteği üzerine söz verdiğim ve gitmenin farz olduğu bir etkinlik oldu.

Kendi aracımızla gidelim, giderken de güzel yerleri görüp, keyifli zaman geçiririz diye düşündük.

Düşündüğümüzden de güzel oldu.

Zeytinli Rosk Festivali videosu

Festivalde Hilal ve Sedef, bizden çok daha fazla eğlendiler. Muhteşem havası ve inanılmaz plajı, kumu ile Sarmısaklı’yı görmek, hepimiz için büyük kazanç oldu.

Kalacak yer konusunda Airbnb’yi seçerek kazık yemiş olsak da, günlük ev tuttuğumuzda da pek farklı olmadı. Ülke, genel itibarı ile her an kolay kazık yiyebileceğimiz bir yere doğru hızla dönüşüyor.

Paylaştığım içeriklere ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim dostlar.  Sosyal medya hesaplarımın tamamını aşağıda paylaşıyorum.

Takip ederseniz çok teşekkür ederim;

Zeytinli Rock Festivali (vLog)” üzerine 5 yorum

 1. shift delete youtube kanalınızın sıkı takipcisiyim…hiç yapmadığım daha doğrusu üşendiğim bir iştir yorum yazmak..vlog kanalınızıda izliyorum.veysel le olan videonuz çok iyiydi..neyse direk konuya geliyim..konuşma uslubunuzun hastasıyım..inanın shift delete i izleme sebebim ofisde çalışan arkadaşlar ve sizin bize hitap tarzınız..yoksa kendi adıma konuşayım benim ne ı phone 7 nede note 7 vs alma durumum yok.zaten eminim izleyenlerin çoğunun sizin videolarda tanıttığınız teknoloji ürünlerini alma durumuda yoktur.size bir önerim hatta isteğim olacak..shift delete kanalında birazda aliexpress ,gearbest,banggood vs tarzı alışveriş sitelerinden kutu açılımları,herkese ilginç gelebilicek ve herkesin bütçesine göre (maks 100tl gibi) ucuz ürünler, yine yurtdışında kaçırılmayacak indirimleri bize sunmanız gibi yenilikler yapsanız nasıl olur ? ayrıca sizin daha çok vlog çekmeniz kanaatindeyim..umarım bu yorumumu görür ve cavaplandırırsınız..saygılarımla..

 2. Bende ilk defa izleyenlerdenim ve neden bilmiyorum yorum yapma ihtiyacı hissettim 🙂
  Aslında ben iphone 4 youtube yükleme sorunu ile ilgili bakınırken bu videoyu gördüm.
  Bilen arkadaşlar veya HAKKI ALKAN bey, sizden ricam bu konuda broadway_1976@hotmail.com e-posta adresine bununla ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.
  Umarım hayatımız azönce izlediğim videodaki gibi huzurlu ve mutlu geçer hepimizin.
  MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN dileği ile.
  HOŞCAKALIN 🙂

 3. Kalacak yer konusunda Airbnb’yi seçerek kazık yemiş olsak da, günlük ev tuttuğumuzda da pek farklı olmadı. Ülke, genel itibarı ile her an kolay kazık yiyebileceğimiz bir yere doğru hızla dönüşüyor.

  Bu ifade çok iyi olmuş ya 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir