Paris Gezisi ve olan bitenler

Paris gezisi öncesinde Fransa’ya 3 kez gittim. İlk gidişlerim çok acil ve kısa süreli olduğundan dolayı vLog çekme imkanı bulamadım ama son gidişimde Paris’te gezecek epey zaman vardı.

Eşimle beraber aşağıda izleyeceğiniz görüntüleri kaydettim. Paris gerçekten çok güzel bir yer. Londra’da Big Ben Saat Kulesi, New York’ta Özgürlük Anıtı derken tüm bu yapılar bir yana, Paris’in ikonu olan Eyfel Kulesi, beni en çok heyecanlandıran yapılar arasında.

Paris gezisi videosu

Paris gezisi sırasında kaydettiğim görüntülerin ilk birkaç parçasını nedense bulamadım. Hem hafıza kartında hem de bilgisayarımda çok aramama rağmen erişemedim. O nedenle vLog bir anda başlıyor. Hem de birçok takipçimin eleştirdiği yeme içme anıyla 🙂

Özel konuklarım vardı

Bu sefer gördüğüm yerlerde yaptığım harcamalar hakkında da bilgiler vermeye çalıştım. Paris gezisi sırasında 2 de konuğum vardı. Erdi Özüağ ve Murat Gamsız. Erdi ile çok güzel bir sohbetimiz oldu ama maalesef rüzgarın azizliği nedeniyle o video kullanılacak gibi değildi.

Paris gezisi sırasında kayıt için GoPro Hero 4 Black kullandım. Uygun ışıklı ve sessiz ortamda muhteşem sonuçlar çıkartan kamera, rüzgarlı Paris’te beni yarı yolda bıraktı.

Terör, moral bırakmadı ve kaydı durdurdum!

Bir diğer sorun da tam gazinin bitmesine doğru, ülkemizden aldığımız acı haber oldu. Atatürk Havalimanı’na yapılan saldırı nedeniyle moralimiz altüstü oldu ve kayıt yapmayı bıraktım. Sadece havalimanına geldiğimde yeniden kayıt butonuna bastım ve vLog’u bitirdim.

Benzer bir durum da Gaziantep’te gerçekleşmişti. O görüntüleri de halen yayınlamadım. Her şey harika devam ederken yaklaşık 30 metre ötede gerçekleşen saldırı sonrasında hem kayıt yapmayı durdurdum, hem de o zamana kadar çekilen görüntüleri henüz montajlamadım.

Bu arada montaj konusunda da sıkıntılı yerleri kesip biçmekten öteye gitmiyorum. Aslında iyi bir KJ ve sosyal medya hesaplarıma gönderme yapan bir bitiriş lazım ama  işlerimin yoğunluğu nedeniyle bunlara henüz zaman ayıramadım. Belki ofise gelen stajyer arkadaşlardan kişisel YouTube kanalım için özel olarak yardım talep ederim.

İlgi gösterdiğiniz için teşekkürler

Paylaştığım içeriklere ilgi gösterdiğiniz için çok mutluyum. Sosyal medya hesaplarımın tamamını aşağıda paylaşıyorum.

Takip ederseniz çok teşekkür ederim.

Paris Gezisi ve olan bitenler” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir