Tarzan Efsanesi

Tarzan, şerefsizdir (vLog)

Tarzan Efsanesi adlı filme gittik. 8 Temmuz’da gösterime giren filmi uzun zamandır bekliyorduk ve gece geç saatlerde uygun seans bulunca (8 Temmuz 2016, 23:45 seansı) kaçırmayalım dedik. O arada olan biteni de YouTube kanalımda paylaşayım dedim ve aşağıdaki videoyu kayıt altına aldım.

Tarzan Efsanesi filmi için yorumlarımız (vLog)

Tarzan Efsanesi filmini izlemeden önce eleştirilerimizi sıralarken anladık ki, eşimle film zevklerimiz kesinlikle çok farklı. Bunu dert ettiğimiz yok aslında ama durumu bu kadar net ortaya koyabilmek için en iyi zamanın YouTube kanalıma vLog çektiğim zamana gelmesi sıkıntı oldu 🙂

Videoda biraz Sinemia’dan, biraz İstinye Park’tan, Burger King’ten ve Cinemaximum’dan bahsettim. Bu markalardan bahsetme sebebim, kesinlikle reklam amaçlı değildir. Zaten reklam olsa, videonun altına sponsorlu bir içerik yazarım, bu konuda içiniz rahat olsun lütfen.

Tarzan şerefsizdir, çünkü!

Tarzan Efsanesi filmini eleştirdiğimiz bu yazının başlığının “Tarzan, şerefsizdir” olmasının sebebi de aslında bu ifadenin bir spoiler içermesi. Filmde Tarzan’ın bizzat kendisi tarafından söylenen bir ifade olduğu için, başlıkta da kullanmamda sakınca yok sanırım. Filmi izleyenler de bana hak verecektir 🙂

Paylaştığım içeriklere ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim dostlar.  Sosyal medya hesaplarımın tamamını aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir