İnternethaber’in yeni ofisi

Başarılı internet haber sitelerinden İnternethaber.com, yeni adresine taşındı.

Sitenin kurucusu olan Hadi Özışık, aynı zamanda İnternet Medyası Derneği Başkanı.  Ben de bu derneğin Genel Sekreteri olarak görev yapıyorum ve her 15 günde bir de derneğin yönetim kurulu üyeleri olarak toplanıyoruz.

Hadi Bey, derneğin resmi bir yeri olana kadar bu toplantılara ev sahipliği yapıyor. O nedenle her 15 günde bir Hadi Bey’in misafiri oluyorduk.

Adres değişmiş ve İnternethaber ekibi yeni adresine taşınmış.  Yeni yeri ziyaret ettiğimde gerçekten de çok sevindim. Herhangi bir yayın grubunun veya holdingin desteği olmadan sıfırdan kurulup bu hale gelen sitenin başarılarına uzaktan da şahit olmak çok güzel.

Şimdilik 2 fotoğraf paylaşacağım.

İnternethaber ofisinden...
İnternethaber ofisinden...
Hadi Bey'in odasından...
Hadi Bey'in odasından...

İlerleyen zamanlarda, yeni ofiste özel bir röportaj yapacağız ve SDN’de yayınlayacağız.

İnternethaber ekibine, tüm arkadaşlarım adına başarılar dilerim.

wpengine hakkında

This is the "wpengine" admin user that our staff uses to gain access to your admin area to provide support and troubleshooting. It can only be accessed by a button in our secure log that auto generates a password and dumps that password after the staff member has logged in. We have taken extreme measures to ensure that our own user is not going to be misused to harm any of our clients sites.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir