Sivil toplum örgütleri ve ben

Kendi sektörümün gelişmesi için elimden geleni yapıyorum. Sektöre yeni adamlar yetiştirmek, bünyemizde çalışan arkadaşlarımızın şartlarını iyileştirmek gibi görevlerimin yanı sıra sivil toplum örgütlerinde de yer alıyorum.

Bu örgütler;

  • İnternet Medyası Derneği
  • Bilişim Muhabirleri Derneği

İnternet Medyası Derneği’nde 2 yıldır Genel Sekreterlik görevini yürütüyordum. Bugün aldığım kararla bu görevimden ayrılıp, daha aktif üye olarak devam edeceğim kısmetse. Derneğimizin başkanı Hadi Özışık‘ın, bu yeniden yapılanma ile örgüte çok daha farklı bir vizyon kazandıracağına inanıyorum.

Diğer STK olan Bilişim Muhabirleri Derneği’nin bugün yapılan Genel Kurul Toplantısı’ndan sonra yine gazeteci dostum Fatih Sarı liderliğinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Sayman olarak görevimi yürütmeye devam edeceğim.

İnternet Medyası Derneği’ndeki aktif yükümlülüklerim azaldığı için, çabalarımı eskisine nazaran Bilişim Muhabirleri Derneği‘ne daha fazla vereceğim kısmetse.

Taşın altına elimi sokmazsam olmaz 😉

Sivil toplum örgütleri ve ben” üzerine 2 yorum

  1. Sayın Hakkı Bey

    Ben forumun ALMİ rumuzlu üyesiyim.Önceden banlanmıştım.Moderatör arkadaşlardan af istedim bir anlaşma sundular kabul ettim.Aslında anlaşma şartı belli değildi.Ben daha önceden yanlış yaptığım hakaret ve uzun tartışmalar girmedim.Forumun gidişatını eleştiren bir konuda yöneticilerin bize cevap vermemesine içerlerledim.Ve “Lanet olsun bir yönetici bile cevap vermedi.Bu nasıl anlayış?” benzeri bir yorum yaptım anlaşmadan bihaber modumuz byefsane beni banladı.Tabi suçlamıyorum onu anlaşmayı Zor_HAK ile olan anlaşmaya benzetti banladı beni.Gerçekten sınırsız süreli bir ceza almayı haketmiş miydim? PC im olan sorundan dolayı bu kadar geciktim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir