Konuşmacı ajansı ve kulüpler için bilgiler

Konuşmacı ajansı ya da öğrenci kulüpleri tarafından ShiftDelete.Net adına davet ediliyorum ve deneyimlerimi paylaşmamı istiyorlar.

Vakit buldukça bu etkinliklere katılmak istiyorum. Sanal ortamda bizi takip edenlerle el sıkışmak ve sohbet etmek, benim için paha biçilmez.

Ay içerisinde davet edildiğim etkinlik sayısı 5-10 arasında değişiyor ve her birine katılmak yorucu oluyor. Karşılaşılabilecek yorgunlukları en aza indirmek için bazı talepleri önceden bildirmekte fayda var.

Sevgili büyüğüm Serdar Kuzuloğlu’nun blogunda paylaştığı gibi bir liste yapsam bana da çok yararı olacak gibi.

  • Ulaşımın, davet eden organizasyon tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Eğer uçak ile geleceksem THY seçilmesi, bana büyük kolaylıklar sağlıyor. Lounge’larda çalışmalara devam etmek mümkün oluyor. Havalimanlarına giriş ve çıkış sürelerim azalıyor.
  • Etkinlik sabah erkense; etkinlikten bir gün önce, etkinlik öğleden sonraysa etkinliğin olduğu gece konaklamanın organizasyon tarafından karşılanması çok iyi olur. Çift kişilik oda olmasını tercih ediyorum. Çoğu etkinliğe eşimle beraber gidiyorum. Gittiğimde de Youtube kanalım için iyi bir vLog fırsatı olabiliyor. (Eşimin yolculuk masraflarını ben karşılıyorum)
  • Etkinlikte yaka mikrofonu olursa tadından yenmez. Masa başında veya oturarak konuşmak iyi olmuyor.

Etkinlik davetleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.