İzledim: The Blind Side 2009

Az önce bitti film.

Adet olduğu üzere ilk önce künye.

The Blind Side (2009)

cover

Tür: Dram, Spor
Yönetmen: John Lee Hancock
Senaryo: John Lee Hancock
Müzik: Carter Burwell
Süre: 2 saat 8 dakika

Yorumlarım

Anlık bir seçim yaparak yorumları ve eleştirileri okumadan filmi izleyen birisi olarak filmin ilk dakikalarında, nasıl bir hikaye çıkacak diye merak ettim.

Konu; aile bağları.

Gün içerisinde o kadar sık söyleniyor ki bu kelimeler, söylenen dudaklarda taşıdığı değeri ifade edemiyor. Bu film, aile bağlarının ne demek olduğunu çok ama çok iyi anlatıyor.

Leigh Anne rolündeki Sandra Bullock ve S.J rolündeki ufaklık Jae Head‘in oyunculuğu göz dolduruyor. Michael Oher rolündeki iri oyuncu Quinton Aaron ise hayatının rolünü oynamış gibi görünüyor.

Filmin en güzel tarafı, yokluk içinde olduğunu düşünenlerin sahip olduklarının değerini bilmediğini ve  varlık içinde yaşayanların nelerinin eksik olduğunu mükemmel bir şekilde ortaya koyabiliyor olması.

Ailenizle izleyeceğiniz, güzel filmlerden biri.

Filmin resmi sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

wpengine hakkında

This is the "wpengine" admin user that our staff uses to gain access to your admin area to provide support and troubleshooting. It can only be accessed by a button in our secure log that auto generates a password and dumps that password after the staff member has logged in. We have taken extreme measures to ensure that our own user is not going to be misused to harm any of our clients sites.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir