Veysel ile muhabbetler (vLog)

Evlendikten sonra ailemize eşimle beraber, kardeşi Veysel de katılmış oldu ve bundan dolayı da çok mutluyuz. Dev gibi cüsseye sahip (maşallah diyelim) ama güzel kalbi ile bir serçe kadar masum. Sakarya’da ailesi ile beraber yaşıyor ve hem tanıyanı hem de seveni çok fazla.

Otizm ile başa çıktı ve başardı

Otizm teşhisi koyulan ve başta annesi olmak üzere ailesindeki herkesin büyük çabaları ile önemli ilerlemeler kaydeden Veysel, en büyük neşe kaynağımız. Verimli geçen eğitimi sayesinde son derece sosyal bir birey olarak günlük hayatını devam ettirebiliyor.

Veysel ile ilk muhabbet

Dünyaya bakış açısı bizimkinden çok farklı olduğundan, ortaya çok ilginç ve eğlenceli muhabbetler çıkabiliyor. Yukarıda yayınladığım video, Veysel ile sürdüreceğimiz muhabbetlerin ilki, devamı da gelecek.

Otizm konusunda yardımlarınızı esirgemeyin

Veysel ile paylaşacağımız vLog’ların bir başka amacı da Otizm ile ilgili internet kullanıcılarını bilinçlendirmek. Bu konuda önerileriniz olursa mutlaka beklerim, yorumlarınızı ihmal etmeyin lütfen.

Paylaştığım içeriklere ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim dostlar.  Sosyal medya hesaplarımın tamamını aşağıda paylaşıyorum. Takip ederseniz çok teşekkür ederim.

Veysel ile muhabbetler (vLog)” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir