GBK – Gourmet Burger Kitchen – Kanyon

Daha önce Eco ile birlikte, samimi bir dostumuzla iş yemeği için görüştüğümüz bu mekandan epey memnun kaldım.

Kanyon’da bulunan bu mekanın adı GBK – Gourmet Burger Kitchen.

Mükemmel dana burgerleri var.

Benim seçimim Cheese’den yana oldu. İçinde çedar peyniri, yeşillik, mayonez ve relish bulunuyor. Isıtılmış, hatta hafif kızartılmış susamlı ekmeğin tadı da inanılmaz. Baharatı biraz eksik olabilir, öncesinde ağız tadınıza göre biraz ekleme yapmanızda fayda var.

Bu arada benden tavsiye; eğer feci acıkmışsanız, burger öncesinde Cheese & Berry seçeneğine de mutlaka bakın derim. İçinde pane keçi peyniri topları ve üzerinde de yabanmersini sosu var.

berry

Tam menü için buraya, sitelerine ulaşmak için de buraya tıklayabilirisiniz.

Sitesine baktığımda, paket menülerinin de olduğunu öğrendim ama rahat koltukları ve hoş bir ambiyansı olan bu mekanı ziyaret etmeniz, sizi ruhen de doyurabilir.

2001 yılında 3 Yeni Zellandalı tarafından kurulan şirket, İngiltere’nin En İyi Hamburgeri ödülünü aldıktan sonra 2005’te Clapham House Group tarafından satın alınmış. Şu anda İngiltere’de 43 şubesi bulunuyormuş ve Türkiye’deki ilk ve tek şube de 2008’de açılan Kanyon’daki restoranmış.

Epey kalorili bir menüsü var, o nedenle arada sırada gitmenizde fayda var.

wpengine hakkında

This is the "wpengine" admin user that our staff uses to gain access to your admin area to provide support and troubleshooting. It can only be accessed by a button in our secure log that auto generates a password and dumps that password after the staff member has logged in. We have taken extreme measures to ensure that our own user is not going to be misused to harm any of our clients sites.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir